درباره ما

بوتیک هتل چیست؟

احساس و تجربه جدید با اقامت در فضایی متفاوت را گویند که در بوتیک هتل ملک التجار به خاطر تاریخچه معماری و بافت شهری متفاوت و خاص آن به مهمان القا می شود .

منطقه و تاریخچه :

این بوتیک هتل به خاطر سکونت و زندگی یکی از تجار سرشناس گذشته شهر مشهد با قدمتی حدود 120 سال در منطقه ای تاریخی و ارزشمند در نزدیکی حرم امام رضا و و خانه دکتر علی شریعتی ملک التجار نام گذاری شده است .

هدف از مرمت و بازسازی :

هدف و مرمت و بازسازی این خانه حفظ احترام به مدیریت شهرسازی و معماری گذشته مشهد تواماً با استفاده بهینه و مفید از ظرفیت های اقتصادی و امکانات مدرن می باشد .

معماری :

معماری این عمارت اصیل متعلق به دوران قاجار و شامل ارزشهای معماری زمان خود مانند شیشه های رنگی ، سقف های گنبدی آجری ، آجر کاری خاص با مصالح بومی ، نقاشی ، حوض آب و استفاده از وسایل آنتیک خانه که مرمت آن سه سال به طول انجامید ، و اصالت معماری ایرانی که این موضوع احساس متفاوتی از اقامت را برای مهمانان در این عمارت به ارمغان می آورد .

امکانات :

در حال حاضر این عمارت در فاز یک با 4 اتاق منحصر به فرد به ظرفیت 15 نفر پذیرش مهمان مقیم و 40   نفر پذیرش مهمان غیر مقیم در بخش کافه رستوران آماده پذیرایی از مهمانان خود می باشد ، همچنین این عمارت خدماتی چون پارکینگ اختصاصی ، لابی ، کافی شاپ ، رستوران و سیستم تهویه مطبوع را دارا می باشد .

طرح توسعه بوتیک هتل :

فاز 2 این بوتیک هتل در حاشیه خیابان تهران یکی از بزرگترین بوتیک هتل های ایران خواهد بود که 14 اتاق با طراحی متفاوت و خاص با دید گنبد طلایی امام رضا (ع) از لوکس ترین بوتیک هتل های ایران می باشد .

برای رزرو اتاقهای زیبای بوتیک هتل ملک التجار مشهد میتوانید با شماره های زیر در ارتباط باشید.

09154504575 – 05138587745